Dětské hřiště s důlní mašinkou v Jáchymově

Kraj: Karlovarský, Okres: Karlovy Vary

Až se vydáte na výlet do Jáchymova na údolí mlýnků, zastavte se také na dětském hřišti naproti Radium paláci, mají tu pro děti úžasnou důlní mašinku.

Dětské hřiště naproti Radium paláci

Dětské hřiště naproti Radium paláci jsme objevili úplnou náhodou. Jeli jsme na výlet na údolí mlýnků, ale na doporučeném místě u minigolfového hřiště se nám zaparkovat nepodařilo, protože zde byl zákaz. Auto jsme museli nechat (ale až na druhý pokus – bylo zde poměrně plno) na prostranství určeném k parkování u hlavní silnice a dojít kus pěšky.

Cestu pěšky od auta (podél hlavní silnice) jsme zvolili směrem ke kruhovému objezdu a prošli jsme si díky tomu celou lázeňskou kolonádu. Byla to sice delší, ale hezká trasa a hlavně jsme cestou parkem objevili naproti Radium paláci dětské hřiště, u kterého je parádní důlní mašinka s vagóny, kde si mohou děti pohrát.

Důlní mašinka s vagóny pro malé strojvedoucí

Do důlní mašinky mohou děti vlézt, točit volantem (jsou zde dva), cinkat na zvonek a hrát si na mašinfíru. Do vagónů se dá také sednout a děti tak mohou „povozit“ i například rodiče jako cestující. Tady si vydrželi hrát naši kluci opravdu dlouho. Když si dostatečně užili mašiny, zamířili ještě na protější prolézačku na hřišti. Nakonec jsme se zde zastavili nejen cestou k údolí mlýnků, ale samozřejmě i cestou zpátky 🙂

Udělejte radost dárkem z našeho eshopu:

Také Vaše děti milují vláčky?

Tričko s vláčky pro malé i velké

Milujete u Vás doma dopravní prostředky? My moc a tak jsme našim malým vláčkomilům nakreslili a vyrobili trička s našimi originálními obrázky. Pokud máte doma také vlakomily, pořiďte jim u nás na eshopu něco hezkého pro radost 🙂

Nabízíme tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Aby mohla být sladěná celá rodina 🙂 Tričko máme různých barvách!

Pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky

Pro děti jsme společně vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, ten původně vznikal pro našeho syna, kterého kytičky a zvířátka v úkolech ze školky vůbec nebavily 🙂

Naše grafomotorika obsahuje pracovní listy plné grafomotorických cvičení s vlaky, auty, traktory a dalšími stroji a je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Je ideální pro předškoláky.

V eshopu ji nabízíme jak v tištěné verzi (brožurová vazba), tak i v PDF.

Vystřihovánka lokomotivy pro malé začínající modeláře

Také u nás pořídíte vystřihovánku lokomotivy pro malé začínající modeláře. Na našem eshopu je v prodeji ve formě PDF souboru, ve kterém je lokomotiva k dispozici ve 4 barvách – modré, zelené, červenožluté a černobílé k vlastnímu vybarvení. Samozřejmě nechybí ani návod na sestavení.

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články