Merlin’s Kinderwelt – Chvalovice – Hatě na Znojemsku

Kraj: Jihomoravský, Okres: Znojmo

Merlin’s Kinderwelt je dětský zábavní park v Chvalovicích – Hatích na Znojemsku, kde si mohou děti užívat spoustu různých atrakcí, her a zábavy.

Merlinův dětský svět na první pohled působí trochu jako kýčovitý lunapark, ale děti se zde skvěle zabaví a jsou nadšené ze spousty atrakcí, na kterých se můžou vyřádit, což každého rodiče obměkčí.

Cenová náročnost

Vstup do areálu je zdarma. Najdete zde místy i několik jednodušších atrakcí, které si můžou děti užívat zdarma (skluzavka a podobně).

Na ostatní atrakce je potřeba pořídit si takzvané Tokeny, což jsou speciální mince, které si v automatu vyměníte za koruny nebo eura. Do vybrané atrakce je pak vhodíte a ta se vám tím zprovozní. Některé atrakce byly za jeden Token, některé za Tokeny dva. Zdaleka jsme nestihli vyzkoušet všechno, je tedy možné, že zde byly atrakce i za jiné ceny.

Všelijaké atrakce venku i uvnitř

Areál parku je rozlehlý. My jsme neměli tolik času, protože jsme se zde stavili jen cestou z jiného výletu, nestihli jsme tedy prozkoumat všechno, což bylo určitě pozitivní pro naši peněženku. Jinak se tady zabavíte určitě na celý den, pokud si vezmete dostatečnou zásobu peněz 🙂

Najdete zde zábavu jak venku, tak i uvnitř, v případě nepříznivého počasí je to tedy dobrá varianta programu.

Venku naše děti zaujaly například elektrická autíčka, mašinka na kolejích a hrátky s vodou.

Uvnitř jsme vyzkoušeli autodráhu, ovládání vysokozdvižného vozíku a mašinky na kolejišti, pirátské lodě i jízdu v elektrických autíčkách. Je tu ale spousta další zábavy a z nabídky „herních automatů“ si vybere opravdu každý to svoje.

Zážitkem byla i samotná návštěva toalet, které jsou stylově a pro děti zajímavě zařízené.

Další možnosti v areálu

Součástí areálu je obchod s hračkami a pochutinami a bistro s nabídkou jídel (nestihli jsme vyzkoušet).

Také by se zde mělo nacházet dětské dopravní hřiště, které vypadá opravdu lákavě (slibuje jízdu na motokárách a čtyřkolkách), vlastní zkušenost ale nemáme. Vedle by se mělo také nacházet Muzeum Terra Technica a za ním Merlin’s camp.

Udělejte radost dárkem z našeho eshopu:

Máte doma malé nebo i velké vláčkomily? Pořiďte jim tričko z naší autorské dílny! Obrázek je náš vlastní, ručně malovaný, vytvořený původně pro naše malé vlakomily doma 🙂

Na našem eshopu ho nabízíme jako tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Buďte na Vašich výletech sladění celá rodina!

Pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let

Máte doma dítě předškolního věku, které si potřebuje procvičit tahy tužkou, aby bylo lépe připraveno na nástup do školy? Pořiďte mu naši grafomotoriku s Hravými stroji!

Pro děti jsme vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, který seženete na našem eshopu v tištěné i PDF formě.

Jedná se o 45 pracovních listů plných vlaků, traktorů i aut, ve kterých si děti procvičí trénování různých čar, smyček i geometrických tvarů. Je vhodný pro všechny kluky i holky od 4 do 7 let, ideální pro předškoláky.

Vystřihovánka mašinky

Mají Vaše děti rády vystřihovánky? Ty naše mají nejradši vystřihovánky mašinek 🙂

Vytvořili jsme jednoduchou vystřihovánku lokomotivy, kterou s dopomocí dospělého zvládne i malý začínající modelář.

Na našem eshopu ji nabízíme v PDF formě, kde ji najdete ve 4 barvách (modrá, zelená, červenožlutá a černobílá na vlastní dovybarvení).

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články