Závodníci v super rychlých strojích

Závodníci v super rychlých strojích, Hledej a objevuj, Nakladatelství SUN, 2018

Knížku Závodníci v super rychlých strojích jsme měli vyhlídnutou už hezky dlouho, náš syn si ji přál od té doby, co na ni viděl upoutávku na zadním obalu naší oblíbené knihy Vlaky a železnice, která patří do stejné edice.

Obsah knihy

V publikaci se malý čtenář seznámí s těmito oblastmi: Závodní okruhy, Formule 1, Rallye, Motocyklové závody, Monstertrucky, Okruhy Nascar, Terénní čtyřkolky, Závody tahačů, Motokros, Závody 4×4, Motorové čluny a Regaty.

Každému tématu je věnována jedna dvoustrana, na které jsou vysvětleny základní informace včetně spousty ilustrací doplněných dalšími zajímavostmi. V textu jsou obsaženy také různé úkoly zaměřené na postřeh, jako třeba hledat na obrázku různě schované věci apod. (které jsou někdy i titěrné nebo zašantročené až na okraji stránky).

Zhodnocení knihy

Tahle kniha je ideální pro všechny malé milovníky strojů, kteří se nadchli do závodění. Je opravdu krásně zpracovaná a má plno barevných ilustrací.

Celkově se naším klukům (v té době 3 a 6 let) tahle kniha moc líbila a rádi si ji prohlíželi pořád dokola.

Na náš rodičovský vkus jsou zde možná někdy až zbytečně moc řešeny také nehody, které při takových závodech hrozí, na druhou stranu to k tomu prostě patří, je dobré mít o tom povědomí a záleží jen na nás, jakým způsobem to svým dětem přečteme a podáme.

Celkově tedy můžeme doporučit 🙂

Dostupnost a cena

Knihu najdete v běžném knihkupectví, třeba na stránkách martinus.cz a její cena se pohybuje okolo 170 Kč.

Také Vaše děti milují dopravní prostředky?

Tričko s vláčky pro malé i velké

Milujete u Vás doma dopravní prostředky? My moc a tak jsme našim malým vláčkomilům nakreslili a vyrobili trička s našimi originálními obrázky. Pokud máte doma také vlakomily, pořiďte jim u nás na eshopu něco hezkého pro radost 🙂

Nabízíme tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Aby mohla být sladěná celá rodina 🙂 Tričko máme různých barvách!

Pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky

Pro děti jsme společně vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, ten původně vznikal pro našeho syna, kterého kytičky a zvířátka v úkolech ze školky vůbec nebavily 🙂

Naše grafomotorika obsahuje pracovní listy plné grafomotorických cvičení s vlaky, auty, traktory a dalšími stroji a je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Je ideální pro předškoláky.

V eshopu ji nabízíme jak v tištěné verzi (brožurová vazba), tak i v PDF.

Tip navíc: Vyzkoušejte si nejdříve Hravou grafomotoriku ZDARMA

Chcete si nejdříve práci s našimi Hravými stroji vyzkoušet? Rádi byste svoje děti zabavili smysluplnými pracovními listy, které je budou rozvíjet? Stáhněte svému dítku ZDARMA malou ochutnávku z našeho pracovního sešitu – 6 grafomotorických cvičení s dopravními prostředky – najdete tady.

A když po splnění všech cvičení budete potřebovat doma procvičovat ještě víc, pořiďte svému dítku náš pracovní sešit, kde je dalších 45 cvičení plných vlaků, traktorů i aut!

Vystřihovánka lokomotivy pro malé začínající modeláře

Také u nás pořídíte vystřihovánku lokomotivy pro malé začínající modeláře. Na našem eshopu je v prodeji ve formě PDF souboru, ve kterém je lokomotiva k dispozici ve 4 barvách – modré, zelené, červenožluté a černobílé k vlastnímu vybarvení. Samozřejmě nechybí ani návod na sestavení.

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Hrníček s vlakem

Dopřejte svému vláčkomilovi vychutnávat si svoje oblíbené kakao nebo čajík ve stylovém hrníčku s vlakem!

Polštář s vlakem, traktorem a bagrem

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články