fbpx

HRAVÁ GRAFOMOTORIKA

S DOPRAVNÍMI PROSTŘEDKY

45 zábavných grafomotorických cvičení nejen pro předškoláky milující dopravní prostředky

Chcete, aby si Váš malý milovník dopravních prostředků hravě procvičil grafomotoriku, ale úkoly plné kytiček a zvířátek ho nebaví?

 • Máte doma předškoláka, který si potřebuje před nástupem do školy procvičit grafomotorické dovednosti, aby si lépe uvolnil svou ruku a dařilo se mu v první třídě snadněji psát?
 • Jenže procvičování úkolů se všemi zvířátky a kytičkami ho strašně nebaví?
 • Naopak miluje dopravní prostředky, které mu v úkolech chybí?

Malujeme a společně tvoříme úkoly s dopravními prostředky, které Vaše dítě vtáhnou do světa strojů a hravě mu pomůžou procvičit vše, co potřebuje. 

Pracovní listy plné dopravních prostředků jsme pro Vás zpracovali do praktického eBooku. 

Tyhle úkoly budou Vašeho malého technika opravdu bavit!

Kdo pro Vás eBook vytvořil?

Jmenuji se Renča, mám vystudovanou pedagogickou fakultu a můj muž je skvělý kreslíř všech dopravních prostředků. Společně vytváříme pracovní listy pro děti a další produkty, které jsou na míru šité našim malým technikům a často nám pro naše děti na trhu chybí.

V naší rodině totiž milujeme dopravní prostředky a celý náš svět se neustále točí okolo vlaků, traktorů, aut a další techniky.

Naše vlastnoručně malované dopravní prostředky nazýváme "HRAVÉ STROJE" a kreslíme je pro radost nejen našich dětí, ale všech malých nadšenců dopravy. 

Na našem blogu přinášíme inspiraci rodinám dětí, které milují dopravní prostředky.

Co díky eBooku získáte?

Malované čtení s velkými písmeny

Úvod a závěr eBooku je vytvořený jako malované čtení a záměrně psaný velkými písmeny, aby si děti, které se začínají zajímat o čtení, mohly písmenka lehce procvičit.

Hravá grafomotorická cvičení s dopravními prostředky

Ebook obsahuje 45 hravých grafomotorických cvičení s dopravními prostředky, díky kterým si předškoláci procvičí svoje ručičky a lépe je tak připraví na budoucí výuku psaní.

Zábavu i vzdělání nejen pro předškoláky, ale i pro mladší děti

Pracovní listy skvěle využijí předškoláci, ale zabaví se u nich i děti mladší. Zkrátka všichni, kteří milují dopravní prostředky a nechají se vtáhnout do světa Hravých strojů.

Omalovánky s dopravními prostředky

Obrázky dopravních prostředků ve všech cvičeních jsou ručně malované našim šikovným tatínkem a dobře dětem poslouží také jako omalovánky.

Velké množství pracovních listů

EBook obsahuje dohromady 45 pracovních listů, které Vašim dětem vystačí na dlouhou dobu a procvičí si díky nim svislé i vodorovné čáry, nejrůznější smyčky, geometrické obrazce a další tvary a kličky.

3 předškolácké úkoly jako BONUS

K eBooku získáte jako bonus zdarma tři nejoblíbenější předškolácké úkoly pro děti - bludiště, spojovačku a hledání rozdílů, samozřejmě vše s tématem strojů.

Jak to uvnitř ebooku vypadá?

Uvnitř eBooku najdete úvodzávěr pojatý jako malované čtení45 pracovních listů plných procvičování nejrůznějších tvarů, kliček, smyček a dalších obrazců. A také spoustu dopravních prostředků

Mrkněte na náhled prvních stran z eBooku:

A ještě plno dalších hravých cvičení Vás v něm čeká! 😀

Bude to moje dítě bavit?

 • Nechte Vaše dítě procvičovat různé tvary a uvolňovat ruku společně s našimi Hravými stroji.
 • Bude pro něj přirozené domalovat autu kolo, když mu chybí, dodělat mašince koleje nebo dokreslit stopy pneumatik u traktoru.
 • Vše si pak může vybarvit podle své fantazie a tím opět procvičit tahy tužkou.
 • Uvidíte, že si ani nevšimne, že se u toho dotváření obrázku něco naučilo 😀

Představte si, že nemusíte své dítě ke každému úkolu nutit a dohadovat se s ním, kolik toho dneska zvládne udělat. Nechte mu pracovní listy s našimi Hravými stroji ležet na stole a než se nadějete, bude už na nich samo pracovat. A ještě ho to bude bavit! 😀

Podívejte se na ukázku některých vypracovaných cvičení...

Kolik tento eBook stojí?

Do tvorby tohoto pracovního sešitu jsme investovali spoustu práce, časuvlastních nápadů. Bylo to mnoho hodin vymýšlení, ověřování, překreslování na papíře i v počítači a následného elektronického zpracovávání. Všechny obrázky jsou autorské a vlastnoručně malované.

Také jsme ho nakonec ozkoušeli na vlastním dítěti. Pro něj to totiž původně všechno vzniklo 😀

Cena tohoto eBooku je 197 Kč.

Pokud plánujete eBook využívat pro osobní potřebu svého dítěte doma, je Vaše cena eBooku 197 Kč.

eBook je (zatím jen) v pdf verzi, což umožňuje opakované tisknutí jednotlivých cvičení.

Pokud ho chcete využít ve školském zařízení společně se svými učitelskými kolegy, mrkněte prosím níže.

Co díky eBooku získáte?

 • Ušetříte si čas i námahu
  Díky eBooku můžete ušetřit vlastní drahocenný čas i námahu, které byste jinak museli investovat do dlouhého hledání materiálů nebo vymýšlení úkolů s dopravními prostředky. To vše už jsme udělali za Vás.
 • Budete mít v rukou úkoly, které budou Vaše dítě bavit
  Pořiďte Vašemu malému milovníkovi dopravních prostředků vzdělávací materiál, který ho bude konečně opravdu bavit!
 • Získáte možnost opakovaného tisku díky pdf verzi
  Ebook je po zaplacení zasílán ve verzi pdf na email uvedený v objednávce. Díky tomu si můžete pracovní listy tisknout i opakovaně (pro vlastní potřebu) a Vaše dítě tak může znovu a znovu trénovat oblasti, ve kterých potřebuje ještě procvičit své dovednosti.

Plánujete eBook využívat společně s Vašimi kolegy ve školce, škole nebo jiném vzdělávacím zařízení?

Pokud chcete eBook pořídit do Vaší školky, školy nebo jiného vzdělávacího zařízení, je pro Vás určena multilicence. Zaškrtněte prosím v objednávkovém formuláři na další stránce tuto možnost. 

Cena eBooku s multilicencí pro MŠ, ZŠ a další vzdělávací subjekty je 327 Kč.

BONUS ZDARMA

K eBooku obdržíte bonus ZDARMA v podobě tři nejoblíbenějších předškoláckých úkolů pro děti - jsou jimi bludiště, spojovačkahledání rozdílů. Samozřejmě vše s tématem dopravních prostředků 😀

Můžete se podívat na náhled:

Reference

E-Book je výborná a hlavně zábavná tvorba pro děti, které potřebují hraním podpořit jemnou motoriku v psaní a naučit se základní tahy pro školní docházku. Spousta kreativních listů, které má dítko na delší dobu a může se jimi zabavit úplně všude bez omezení.
Jana Klaudingerová, Numeroložkawww.janaklaudingerova.cz
Syn má 5 let a podobné úkoly ho často nebaví. Z tohoto eBooku je ale nadšený a já s ním! Geniální, krásný a naprosto účelový. Úplně Vás vtáhne do světa strojů. Podobně povedené úkoly jsem nikde jinde nenašla. Určitě je vhodný i pro mladší děti, než jsou předškoláci.
Marie Gregořicová, Maminka 2 dětífacebook.com/SDetmiNaPlaz
Tento E-book doporučuji všem maminkám malých předškoláků, kteří milují dopravní prostředky stejně jako můj syn. Hravou formou si procvičíte úkoly, které díky krásným ilustracím zaujmou všechny malé děti.
Lucie Hlucháwww.zasnenamama.cz
Mám 2 chlapce. Jeden je předškolák a úkoly ze školky ho nebaví. Jsou koncipované podle mě více pro děvčata než chlapce. Místo aby pracoval na úkolech, jde raději sekat trávu. Když jsem oběma synům předložila eBook s dopravními prostředky, ihned je zaujal. Nechala jsem je, aby si listovali eBookem, jak se jim zlíbí a i tak jeli sami hezky stránku po stránce. Prostě všechna ta auta, bagry, traktory je berou 🙂
Martina Vrkočováwww.martinavrkocova.cz

Objednejte si Hravou grafomotoriku s dopravními prostředky právě TEĎ !

Klikněte na tlačítko KOUPIT EBOOK a objednejte si Hravou grafomotoriku právě TEĎ

Ebook stojí 197 Kč (pro osobní potřebu) nebo 327 Kč (pro užití ve školském zařízení).
Požadovanou variantu zatrhnete v objednávkovém formuláři na další stránce, která se objeví po kliknutí na tlačítko níže.