Policejní pohádky

Policejní pohádky, Zuzana Pospíšilová, Grada, 2015

Pro děti od 4 let

Krásná knížka od naší oblíbené autorky Zuzany Pospíšilové. Po jejích knihách už sahám záměrně, její pohádky jsou totiž vždy milé, vtipné a neotřelé a děti moc baví. Máme od ní přečtené už Pohádky z parkoviště (recenzi si můžete přečíst zde) a Záchranářské pohádky (recenzi najdete tady). Policejní pohádky jsou další ze série jejích krásných knížek.

Obsah knihy

Kniha obsahuje dvacet veselých a zároveň napínavých pohádek o policistech a jejich neobvyklých případech, zločincích a zajímavých vyšetřovacích metodách. Každá pohádka má vtipnou pointu, hezkou ilustraci a především zajímavý děj, ze kterého se vyklube vždy něco, co byste nečekali. Vystupují zde i různé pohádkové bytosti jako třeba vodník, čert nebo anděl, nechybí ani kouzla a zajímavá přirovnání (například k pirátům silnic).

Dostupnost a cena

Knihu seženete ve většině knihkupectví, nejlepší je nakoupit přímo na eshopu nakladatelství www.grada.cz, které Policejní pohádky vydalo. Cena knížky se pohybuje okolo 240 Kč.

Také Vaše děti milují dopravní prostředky?

Tričko s vláčky pro malé i velké

Milujete u Vás doma dopravní prostředky? My moc a tak jsme našim malým vláčkomilům nakreslili a vyrobili trička s našimi originálními obrázky. Pokud máte doma také vlakomily, pořiďte jim u nás na eshopu něco hezkého pro radost 🙂

Nabízíme tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Aby mohla být sladěná celá rodina 🙂 Tričko máme různých barvách!

Pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky

Pro děti jsme společně vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, ten původně vznikal pro našeho syna, kterého kytičky a zvířátka v úkolech ze školky vůbec nebavily 🙂

Naše grafomotorika obsahuje pracovní listy plné grafomotorických cvičení s vlaky, auty, traktory a dalšími stroji a je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Je ideální pro předškoláky.

V eshopu ji nabízíme jak v tištěné verzi (brožurová vazba), tak i v PDF.

Tip navíc: Vyzkoušejte si nejdříve Hravou grafomotoriku ZDARMA

Chcete si nejdříve práci s našimi Hravými stroji vyzkoušet? Rádi byste svoje děti zabavili smysluplnými pracovními listy, které je budou rozvíjet? Stáhněte svému dítku ZDARMA malou ochutnávku z našeho pracovního sešitu – 6 grafomotorických cvičení s dopravními prostředky – najdete tady.

A když po splnění všech cvičení budete potřebovat doma procvičovat ještě víc, pořiďte svému dítku náš pracovní sešit, kde je dalších 45 cvičení plných vlaků, traktorů i aut!

Vystřihovánka lokomotivy pro malé začínající modeláře

Také u nás pořídíte vystřihovánku lokomotivy pro malé začínající modeláře. Na našem eshopu je v prodeji ve formě PDF souboru, ve kterém je lokomotiva k dispozici ve 4 barvách – modré, zelené, červenožluté a černobílé k vlastnímu vybarvení. Samozřejmě nechybí ani návod na sestavení.

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články