Konopná farma Vranč

Kraj: Jihomoravský, Okres: Znojmo

Konopná farma Vranč v Bítově je pohodovým místem, které nabízí zábavu pro malé i velké návštěvníky – najdete tady konopný labyrint, dětské hřiště i Jamaica bar s jemným plážovým pískem.

Pohodové místo

Jen kousíček od rozhledny Rumburak v Bítově najdete Konopnou farmu Vranč, která je pro návštěvníky otevřená v červenci a srpnu a nabízí skvělé místo pro trávení volného času. V celém areálu panuje pohodová atmosféra a všichni jsou zde moc milí a přátelští.

Kde parkovat

Parkovali jsme na placeném parkovišti (v té době 50 Kč za den), které patří k hradu Bítov. Přímo u parkoviště můžete zároveň navštívit i Zahradu se zvířaty. Od parkoviště jsme pak došli pěšky okolo Restaurace a rozhledny Rumburak (kde se můžete i občerstvit) až ke Konopné farmě Vranč. Další místo k parkování se nabízelo u rozhledny Rumburak, zde bylo ale dost plno.

Vstupné do areálu

Vstupné do areálu bylo dobrovolné. Protože se však jedná o spolek, je nutné se pro vstup stát jeho členem. Prakticky to znamená, že si pán u vstupu vyplní jméno a město, které mu nahlásíte a vy pak dostanete kartičku člena a můžete vstoupit dále.

Jamaica bar s plážovým pískem

V areálu najdete Jamaica bar s jemným plážovým pískem, příjemné posezení obklopené palmami, spoustu hraček pro děti na písku i dětské hřiště. Je zde zakázáno konzumovat vlastní jídlo a nápoje, k dispozici je občerstvení u baru, kde si můžete dát různé konopné speciality (konopné pivo, konopná limonáda a podobně), ale i běžné nápoje a jídlo (nanuky, palačinky, bramboráky,…)

Zábava pro děti

Děti se tady opravdu perfektně zabaví. Naše si vydržely hrát dlouhou dobu s jemným plážovým pískem, stavět z něj hrady a k dispozici byla i velká spousta hraček na písku. K plážové pohodě už opravdu chybělo jenom moře 🙂

Pro děti je tu ještě skluzavka, lanová prolézačka, trampolína, houpačka a lanovka.

Konopný labyrint

V zadní části areálu můžete vyzkoušet konopný labyrint, který je vytvořený z technického konopí, jež se zde na poli pěstuje. Vstupné do labyrintu je 50 korun na osobu. Konopné cestičky jsou úzké a plné slepých cest, náš sedmiletý syn nás však dokázal vyvést ven během 15 minut. Já sama bych ale bloudila celé odpoledne.

Milují Vaše děti vláčky?

Máte doma malé nebo i velké vláčkomily? Pořiďte jim tričko z naší autorské dílny! Obrázek je náš vlastní, ručně malovaný, vytvořený původně pro naše malé vlakomily doma 🙂

Na našem eshopu ho nabízíme jako tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Buďte na Vašich výletech sladění celá rodina!

Pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let

Máte doma dítě předškolního věku, které si potřebuje procvičit tahy tužkou, aby bylo lépe připraveno na nástup do školy? Pořiďte mu naši grafomotoriku s Hravými stroji!

Pro děti jsme vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, který seženete na našem eshopu v tištěné i PDF formě.

Jedná se o 45 pracovních listů plných vlaků, traktorů i aut, ve kterých si děti procvičí trénování různých čar, smyček i geometrických tvarů. Je vhodný pro všechny kluky i holky od 4 do 7 let, ideální pro předškoláky.

Vystřihovánka mašinky

Mají Vaše děti rády vystřihovánky? Ty naše mají nejradši vystřihovánky mašinek 🙂

Vytvořili jsme jednoduchou vystřihovánku lokomotivy, kterou s dopomocí dospělého zvládne i malý začínající modelář.

Na našem eshopu ji nabízíme v PDF formě, kde ji najdete ve 4 barvách (modrá, zelená, červenožlutá a černobílá na vlastní dovybarvení).

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články