Hradecká V8

STŘÍBRNÝ RYBNÍK HRADEC KRÁLOVÉ, Srpen 2020

Předposlední srpnový víkend se konala Hradecká V8 na „Stříbrňáku“ v Hradci Králové. Po dlouhé době jsme se rozhodli ji opět navštívit. Kluci byli natěšení na Ameriky a my doufali, že nás mine bouřka. Naštěstí minula:-)

Trochu nás překvapila výše vstupného (200 Kč osoba, děti zdarma) a velikost akce, bylo zde opravdu dost lidí i automobilů, k tomu pár stánků a nechyběla ani hudba a moderované soutěže pro majitele amerických aut.

Nejvíc lidí se pohybovalo mezi stánky, na louce mezi zaparkovanými auty to bylo naštěstí lehce klidnější. V pohodě jsme si prošli většinu vystavených aut, některým se podívali do motoru, většině nakukovali přes okýnko do interiéru a u některých si občas i zacpávali uši při túrování motoru.

Celkově se nám akce líbila, naši kluci se pokochali krásnými auty, Kubík se naučil nějaké nové značky a tipy aut a ještě večer se u nás doma vedly odborné rozhovory na téma amerických aut. Takže spokojenost 🙂

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články