Dětský svět Lumpárium v Pardubicích

Kraj: Pardubický, Okres: Pardubice

Dětský svět Lumpárium přináší možnost zařádit si s dětmi v Pardubicích ve vnitřním koutku.

Skvělá vnitřní zábava pro všechny děti

Super zábavu si s dětmi užijete v dětském centru Lumpárium v Pardubicích. Centrum je v podstatě kavárna s občerstvením a herními zónami pro děti do 12 let.

Kde parkovat

Auto můžete zaparkovat zdarma přímo před budovou na vyhrazených stáních pro návštěvníky centra.

Vstupné do centra

Po vstupu do centra zaplatíte za každé dítě vstupné, které ve všední den stálo 180 Kč (dopoledne a večer je levnější, o víkendu a prázdninách zase dražší). Rodiče mají vstup zdarma. Před návštěvou si vždy ověřte aktuální informace, které se mohou v průběhu času měnit.

Kavárna i s občerstvením

Po zaplacení vstupného si s dětmi najdete svoje místo u stolu v kavárně, která navazuje na hrací centrum. Od stolečku tedy částečně i vidíte na řádící děti na atrakcích.

V kavárně nabízejí občerstvení jak k jídlu tak i k pití, dát si můžete třeba kávu, dortík, ale taky například párek v rohlíku, pizzu nebo zmrzlinový pohár.

Spousta dětské zábavy

Pro děti je v centru plno atrakcí a vyžití. Najdete tady trampolínu, herní část pro nejmenší děti, nafukovací hřiště na fotbal a největší část zabírá hrací sestava, na které si mohou děti vyzkoušet spoustu věcí – třeba vylézt nahoru jako opičky, sklouznout se na skluzavce či v tobogánu, brodit se v balóncích a mnoho dalšího. Součástí je silniční dráha, po které se děti mohou projet v elektrickém autíčku. Na jízdu v tomto autě se kupují žetony zvlášť u baru a jeden žeton na jednu jízdu stál 30 Kč. Auto jede pomalou jízdou asi 4 minuty.

Milují Vaše děti vláčky, auta a další dopravní prostředky?

Máte doma malé nebo i velké vláčkomily? Pořiďte jim tričko z naší autorské dílny! Obrázek je náš vlastní, ručně malovaný, vytvořený původně pro naše malé vlakomily doma 🙂

Na našem eshopu ho nabízíme jako tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Buďte na Vašich výletech sladění celá rodina!

Máte doma předškoláka? Pořiďte mu náš pracovní sešit s dopravními prostředky pro děti od 4 do 7 let

Máte doma dítě předškolního věku, které si potřebuje procvičit tahy tužkou, aby bylo lépe připraveno na nástup do školy? Pořiďte mu naši grafomotoriku s Hravými stroji!

Pro děti jsme vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, který seženete na našem eshopu v tištěné i PDF formě.

Jedná se o 45 pracovních listů plných vlaků, traktorů i aut, ve kterých si děti procvičí trénování různých čar, smyček i geometrických tvarů. Je vhodný pro všechny kluky i holky od 4 do 7 let, ideální pro předškoláky.

Vystřihovánka mašinky pro malé začínající modeláře

Mají Vaše děti rády vystřihovánky? Ty naše mají nejradši vystřihovánky mašinek 🙂

Vytvořili jsme jednoduchou vystřihovánku lokomotivy, kterou s dopomocí dospělého zvládne i malý začínající modelář.

Na našem eshopu ji nabízíme v PDF formě, kde ji najdete ve 4 barvách (modrá, zelená, červenožlutá a černobílá na vlastní dovybarvení).

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články