Ebook zdarma už je na cestě k Vám 🙂

Hravá grafomotorika už k Vám jede!

E-book je nyní na cestě k Vám. Dorazí do emailové schránky, kterou jste zadali při registraci. Email bude mít předmět „Tady je Váš eBook zdarma Hravá grafomotorika s dopravními prostředky„. 

Kdybyste ho nenašli mezi doručenými zprávami, zkontrolujte také složku Hromadné nebo Spam. Může se stát, že to tam spadne, proto raději naši adresu přesuňte do Doručených, ať Vám už nic neunikne 🙂

Ať se Vám a hlavně Vašim dětem líbí! 

A pokud by po vyplnění všech šesti úkolů Vaše děti potřebovaly grafomotoriku procvičovat ještě víc, pořiďte jim rozšířenou verzi naší knížky, kde najdete grafomotorických cvičení celkem 45 ! Pracovní listy jsou opět plné vlaků, traktorů, aut, náklaďáků a dalších dopravních prostředků.

Nahlédněte dovnitř pracovního sešitu, jaké úkoly s vlaky, traktory, auty a dalšími stroji na děti čekají:

Rozšířená Hravá grafomotorika s dopravními prostředky je v našem eshopu k dispozici jak ve verzi tištěné brožury, tak i jako e-book v pdf.

Navíc můžete udělat radost svým malým dopravním nadšencům ještě větší a koupit jim k pracovnímu sešitu i originální dárek s vlakem nebo traktorem. Celou nabídku našich vlastních produktů najdete na našem eshopu Hravé stroje.