Vodní nádrž Pastviny – bobovka, hřiště a lodičky

Kraj: Pardubický, Okres: Ústí nad Orlicí

Pastvinská přehrada leží v krásné lokalitě nedaleko Orlických hor a nabízí spoustu vyžití. Nejlákavější e pro nás bobová dráha, dětské hřiště a možnost svést se na lodičce a v teplém letním počasí i vykoupat.

Kde parkovat

Auto jsme zaparkovali na placeném parkovišti u bobové dráhy. Bylo tak hezky po ruce a mohli jsme během výletu odbíhat pro věci nebo je naopak odkládat.

Bobová dráha

Je zde menší bobová dráha, která je pro malé i větší návštěvníky hezkým zpestřením.

Dětské hřiště s občerstvením

U bobové dráhy je občerstvení s dětským hřištěm, kde se mohou děti vyřádit a společně si můžete vychutnat něco k jídlu. Měli například dobrou pizzu, v nabídce byla i smažená jídla, guláš, rychlé občerstvení i nanuky.

Půjčovna lodí a šlapadel

Pod občerstvením je možné sejít na pláž k vodě, kde kotví spousta plavidel na zapůjčení – šlapadla, lodičky i elektrolodě. Šlapadlo měli za 200 Kč na hodinu a elektroloď za 450 Kč na hodinu. Elektrolodě byly v krásném a pro děti lákavém designu závodních a policejních aut a poskytovaly dost místa i pro větší rodinu. Pro děti vám na plavbu zapůjčí nafukovací vestu.

Možnost koupání

Pokud vám vyjde teplé letní počasí, můžete pláž využít i ke koupání. Během naší návštěvy bylo sice teplo, ale foukal studený vítr, proto jsme si jen smočili nohy, děti si na plážičce pohrály s kamínky a házely je do vody.

Také Vaše děti milují dopravní prostředky?

Tričko s vláčky pro malé i velké

Milujete u Vás doma dopravní prostředky? My moc a tak jsme našim malým vláčkomilům nakreslili a vyrobili trička s našimi originálními obrázky. Pokud máte doma také vlakomily, pořiďte jim u nás na eshopu něco hezkého pro radost 🙂

Nabízíme tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Aby mohla být sladěná celá rodina 🙂 Tričko máme různých barvách!

Pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky

Pro děti jsme společně vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, ten původně vznikal pro našeho syna, kterého kytičky a zvířátka v úkolech ze školky vůbec nebavily 🙂

Naše grafomotorika obsahuje pracovní listy plné grafomotorických cvičení s vlaky, auty, traktory a dalšími stroji a je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Je ideální pro předškoláky.

V eshopu ji nabízíme jak v tištěné verzi (brožurová vazba), tak i v PDF.

Vystřihovánka lokomotivy pro malé začínající modeláře

Také u nás pořídíte vystřihovánku lokomotivy pro malé začínající modeláře. Na našem eshopu je v prodeji ve formě PDF souboru, ve kterém je lokomotiva k dispozici ve 4 barvách – modré, zelené, červenožluté a černobílé k vlastnímu vybarvení. Samozřejmě nechybí ani návod na sestavení.

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články