Nejveselejší kniha o autech

M. a T. Kunnas, Grada

Tenhle tip je převzatý od Péti z blogu https://detskacitarna.blogspot.com/

„Červená Karkulka slíbila, že maminčiny rady poslechne, a za hlasitého řevu motoru vyrazila.“

Klasické pohádky v motostylu

Dětská knížka pro všechny milovníky aut. A pro ty, kteří mají rádi klasické pohádky. V této knížce se totiž kombinuje obojí. Čtou ji rádi kluci i holky.

Najdete zde pět klasických pohádek převyprávěných do moto stylu. Tři přání, Jeníček a Mařenka, červená Karkulka, tři kůzlátka a Popelka. Ke klasickému příběhu zde přibyly i popisy aut a jejich součástí. Druhy aut- cisterna, autobus, odtahovka, hasiči, dragster, popelářské auto, míchačka, džíp, limuzína.

Krátký, svižný text doplňují velké barevné obrázky. Ilustrace s drobnými vtipnými detaily, které pobaví.

Kniha má vtip i svěžest, ilustrace  zaujmou kluky i holky. Milé detaily, barevné obrázky, vtipné popisky, popis součástí auta, dopravní značky.

Může koze vyrazit na čumáčku salám? Našli Jeníček a Mařenka cestu z parkovacího domu? Jakou barvu měla Karkulčina motorka? Jak lze přelstít strašidlo? Jak ztratit místo střevíčku helmu.

Pro všechny nadšené řidiče a znalce aut.

2-8 let

Také Vaše děti milují dopravní prostředky?

Tričko s vláčky pro malé i velké

Milujete u Vás doma dopravní prostředky? My moc a tak jsme našim malým vláčkomilům nakreslili a vyrobili trička s našimi originálními obrázky. Pokud máte doma také vlakomily, pořiďte jim u nás na eshopu něco hezkého pro radost 🙂

Nabízíme tričko s vlakem – dětské, pánské i dámské – pro kluky i holky, pro děti i dospěláky. Aby mohla být sladěná celá rodina 🙂 Tričko máme různých barvách!

Pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky

Pro děti jsme společně vytvořili pracovní sešit Hravá grafomotorika s dopravními prostředky, ten původně vznikal pro našeho syna, kterého kytičky a zvířátka v úkolech ze školky vůbec nebavily 🙂

Naše grafomotorika obsahuje pracovní listy plné grafomotorických cvičení s vlaky, auty, traktory a dalšími stroji a je vhodná pro děti od 4 do 7 let. Je ideální pro předškoláky.

V eshopu ji nabízíme jak v tištěné verzi (brožurová vazba), tak i v PDF.

Tip navíc: Vyzkoušejte si nejdříve Hravou grafomotoriku ZDARMA

Chcete si nejdříve práci s našimi Hravými stroji vyzkoušet? Rádi byste svoje děti zabavili smysluplnými pracovními listy, které je budou rozvíjet? Stáhněte svému dítku ZDARMA malou ochutnávku z našeho pracovního sešitu – 6 grafomotorických cvičení s dopravními prostředky – najdete tady.

A když po splnění všech cvičení budete potřebovat doma procvičovat ještě víc, pořiďte svému dítku náš pracovní sešit, kde je dalších 45 cvičení plných vlaků, traktorů i aut!

Vystřihovánka lokomotivy pro malé začínající modeláře

Také u nás pořídíte vystřihovánku lokomotivy pro malé začínající modeláře. Na našem eshopu je v prodeji ve formě PDF souboru, ve kterém je lokomotiva k dispozici ve 4 barvách – modré, zelené, červenožluté a černobílé k vlastnímu vybarvení. Samozřejmě nechybí ani návod na sestavení.

Dětská vánoční trička s traktorem a vlakem

Milují Vaše děti mašinky a traktory?

Buďte na Vánoce styloví a pořiďte jim vánoční tričko s mašinkou a traktorem!

V tričku s motivem vánočního vláčku nebo vánočního traktoru budou u stromečku jen zářit.

A kdo ví, co když Ježíšek rozváží vánoční dárky právě vlakem nebo traktorem?

Renča

Renča

V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné dárky, oblečení nebo výukové materiály – vše s dopravní tematikou.

Nejnovější články