fbpx

Na kolejích

NA KOLEJÍCH

Zatáhni a otevři okénko.

Mozaika, 18+ měsíců, nakladatelství INFOA, 2018

Tenhle tip na knížku je spíše pro menší čtenáře, ale myslím, že starší vláčkové nadšence jistě také zaujme. Naši kluci ve věku 2,5 roku a 6 let ji milují oba. Tomu mladšímu se líbí vytahování okének, ten starší mi zase vyjmenovává názvy mašinek na obrázcích a také podotýká, jaké tady udělali kreslíři technické chyby ohledně skutečného vzhledu daných lokomotiv 🙂 Oficiálně je kniha doporučena od 18 měsíců a myslím, že to určitě odpovídá.

Knížka obsahuje dohromady 4 dvoustránky, z nichž u každé se dá na levé i pravé straně vytáhnout okénko, které odhalí pokračování daného obrázku.

Najdete tady výjev z depa parních mašinek včetně točny, moderní osobní vlaky na nádraží, nákladní vlaky i nakládání kontejneru na vagon jeřábem.

Vazba knihy je tvrdá, pro menší děti tudíž ideální – nemusíte se bát pomačkání nebo natrhnutí stránek.

Na zadní straně je uvedeno, že v dané edici vyšly také knihy V terénu (bagry), Na silnici (auta), Na poli (traktory) a U hasičů.

Renča
V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné oblečení – vše s dopravní tematikou. Náš příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů