fbpx

Bruder hračky

Hračky značky Bruder jsou u nás doma velmi oblíbené, jsou pro naše děti něco jako Apple pro dospěláky. Vlastníme už celkem slušnou zásobu, ale prý potřebujeme stále další a další 🙂

Kde hledat inspiraci

Inspiraci co konkrétně koupit je možné čerpat z katalogů Bruder, které mají na rozebrání většinou ve větších hračkárnách typu Bambule. Děti se můžou s Brudery seznámit třeba také na youtube, kde kromě amatérských videí uživatelů jsou k dispozici oficiální produktová videa, kde vám celý stroj představí. Zjistíte, co všechno se kde dá otvírat a pak následuje (slovy našeho Kubíka) krátká „pohádka“ neboli takové malé představení stroje v akci.

Technicky vyspělé hračky

Nejzajímavější na Bruderech je pro naše malé techniky fakt, který nejlépe vystihuje jejich moto: „Just like the real thing“ – tedy že fungují stejně jako skutečná věc, kterou představují. A tohle můžeme potvrdit.

Jak vybrat Bruder

Našim klukům většinou vybíráme jen výrobky s volantem, který je uložen zespodu stroje a dá se strčit skrz střechu do kabiny a díky tomu pak stroji zatáčí kola. Ne všechny jejich produkty toto mají, je potřeba se na to tedy zaměřit už při samotném výběru.

Je možné si vybrat jak jednodušší typ modelu, tak i propracovanější a logicky tedy dražší. Ty technicky zajímavější produkty mají například už jednou zmiňovaný volant na ovládání kol, některým autům nebo traktorům je možné otevírat dveře, kapotu, kufr, vyndat sedačky….

Cena Bruderů

Je pravda, že Brudery jsou dražší záležitostí, na druhou stranu jsou kvalitně vyrobené a celkem odolné. Kubík si s nimi hraje už od tří let a mladšímu Filípkovi se logicky dostaly do ruky mnohem dřív a „přežily“ i jeho zacházení. Výhodou je, že pokud se něco ulomí, je možné dokoupit náhradní kus (například dveře, vidle…). Není to nejlevnější, ale důležité je, že ta možnost existuje.

Široká nabídka strojů

V nabídce mají nejrůznější typy strojů, seženete například různé druhy traktorů (včetně přívěsů a dalšího příslušenství), nákladní i osobní auta, hasiče, policii, jeřáby, popeláře, stavební stroje, figurky řidičů…. My jsme si v poslední době oblíbili sety, které mají sice dražší pořizovací cenu, ale zase dostanete více produktů v sadě a po rozpočítání tedy zjistíte, že je to v podstatě cenově výhodnější varianta.

Náš Bruder vozový park

Traktor Class s vlečkou

Jako první se u nás zabydlel traktor Class s vlečkou. Vybrali jsme samozřejmě ten dražší, ale vyspělejší – s volantem, který se dává skrz střechu do kabiny a pak ho díky němu může dítě ovládat a zatáčí mu s koly. Vozík k traktoru jsme samozřejmě také museli pořídit, alespoň je možné nakládat kaštany, kostky a další věci.

JEEP WRANGLER s vozíkem a malým nakladačem

Pak máme moc oblíbené už zmiňované sady. Asi nejoblíbenější (a z toho důvodu taky nejopotřebovanější) je u nás sada osobního auta JEEP WRANGLER s vozíkem a malým nakladačem. Tenhle Jeep je super v tom, že se mu dají otevírat všechny dveře i kapota u motoru, sundat střecha… A to je pro malé děti velkým lákadlem.

Terénní auto RAM se závoďákem a figurkou

Čerstvou novinkou je u nás Terénní auto se závoďákem a figurkou. Má zezadu malou korbičku, takže se mu dá něco malého naložit a k tomu přívěs se závoďákem je další skvělý bonus pro malé závodníky. Závoďák má sundavací střechu, takže z něj uděláte kabriolet, jen tak se do něj totiž dá posadit panáček. Pokud si k této hračce ještě pustíte jejich produktové video, hned bude mít pak vaše dítko nové náměty na hraní.

Vysokozdvižný vozík

Vysokozvižný vozík má tu výhodu, že k němu jsou dvě palety. Navíc se vidle dají vyndávat a v případě ulomení je možné dokoupit náhradní.

Manipulátor

John Deere Gator s figurkou

Balíkovač s balíky

Nákladní auto MAN – přepravník dřeva

Popeláři

a další….

Na co se těšíme od Ježíška

Nejraději bychom samozřejmě byli, kdyby nám Ježíšek přinesl co nejvíce Bruderů. Ale to by nezvládl 🙂 tak jsme to s přispěním babiček omezili na dva. Namalovali jsme si o tyto:

sadu Policejního Land Roveru s přepravníkem na koně a policistou

Set k opravě silnic Mercedes Benz Sprinter Komunál s pracovníkem a příslušenstvím

Ale kdyby to šlo, samozřejmě bychom byli rádi i za další výrobky, jako třeba za zahradní traktor, odtahovku, nákladní auto s návěsem, logistickou sadu (nákladní auto s příslušenstvím), nákladní auto s ramenem a kontejnery a spouuustu dalšího 🙂

Taky mají vaše děti rády Bruder hračky? S čím si nejčastěji hrajete u vás? Těším se na inspiraci!

Renča
V naší rodině milujeme dopravní prostředky, „stroje“ a techniku všeho druhu. Pomáháme dalším rodinám i nadšencům s inspirací na skvělé výlety, zábavné hračky, zajímavé knížky i krásné oblečení – vše s dopravní tematikou. Náš příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů